راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی هزینه حج واجب اعلام شد

رییس شرکت حج و زیارت با اعلام وقت قطعی پروازهای حج که از ۲۶ تیرماه سال ۹۷ خواهد بود، گفت:‌ پایین‌ترین و بالاترین قیمت سفر حج به ترتیب، ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار و ۱۷

هزینه حج واجب اعلام شد

هزینه حج واجب اعلام شد

عبارات مهم : زائران

رییس شرکت حج و زیارت با اعلام وقت قطعی پروازهای حج که از ۲۶ تیرماه سال ۹۷ خواهد بود، گفت: پایین ترین و بالاترین قیمت سفر حج به ترتیب، ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار و ۱۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

به گزارش ایسنا، حمید محمدی با یادآوری این که عضویت در کاروان های حج تمتع ۹۷ از ۸ اسفندماه شروع می شود، افزود: افرادی که دارای قبض حج تا آخر دی ماه ۸۵ هستند جهت عضویت در این کاروان ها فراخوانده شده است اند. زائران ۷۲ ساعت وقت دارند بعد از گزینش کاروان، حضوری مدارک خود را ارائه کنند و بعد از پنج روز وقت دارند مبلغ مورد نظر را پرداخت کنند.

هزینه حج واجب اعلام شد

او با بیان این که به علت تفاوت قیمت هتل ها، ۲۳ قیمت متفاوت جهت سفر حج ۹۷ اعلام شده است هست، گفت: جهت رفاه حال زائران پرداخت هزینه سفر حج در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول زائران باید در پرداخت نخست علاوه بر ودیعه اولیه و سود آن، حدود ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پرداخت کنند.

به گفته او، طول سفر حج از ۲۸ تا ۴۰ روز است و پروازها از ۲۶ تیرماه شروع می شود. کاروان هایی که روز اول پرواز دارند مدت اقامتشان ۴۰ روز خواهد بود.

رییس شرکت حج و زیارت با اعلام وقت قطعی پروازهای حج که از ۲۶ تیرماه سال ۹۷ خواهد بود، گفت:‌ پایین‌ترین و بالاترین قیمت سفر حج به ترتیب، ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار و ۱۷

محمدی افزود: پروازها از ۲۰ ایستگاه انجام می شود که ۵۰ درصد زائران به وسیله هواپیمایی کشور عزیزمان ایران به مدینه و ۵۰ درصد مابقی به وسیله هواپیمایی عربستان به جده اعزام میشوند.

او همچنین گفت: تصمیم گیری راجع به انجام حج و یا مذاکره با عربستان در اختیار دبیرخانه شواری عالی امنیت ملی هست. هنگامی که آنجا مصوب کردند هیأت حج هم جهت مذاکره رفت و حاصل همان چیزی بود که خواسته شد. ما می خواستیم حتما شرایط سال گذشته حاکم باشد و علاوه بر آن در حوزه پزشکی و انتقال اقلام از ایران، مراودات بانکی و خدمات کنسولی امتیازهای بیشتری گرفته شود.

رییس شرکت حج و زیارت با اشاره به محدودیت های خدمات کنسولی در سال گذشته، اظهار کرد: مبنای مذاکرات امسال بر این بود که این پرسشها اصولی حل شود. با توجه به توافقات با عربستان، پذیرفته شد سفارت سوئیس در هر دو کشور به عنوان حافظ منافع باشد که بعد از راه اندازی آن ۱۰ نفر از نیروهای کنسولی به عربستان می روند و این بار حضورشان رسمی است و میتوانند خدمات کنسولی بدهند.

هزینه حج واجب اعلام شد

واژه های کلیدی: زائران | میلیون | عربستان | عربستان، | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs