راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روحانی دستور حمله به مقر داعش را صادر کرد / وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات گفت: پرتاب موشک به مراکز مهم تجمع سرکردگان داعش به وسیله سپاه قهرمان نمایان شدن اراده ملت کشور عزیزمان ایران و تصمیم جمعی سران نظام و سیلی سرسام‌آو

روحانی دستور حمله به مقر داعش را صادر کرد / وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات: روحانی دستور حمله به مقر داعش را صادر کرد

عبارات مهم : امنیت

وزیر اطلاعات گفت: پرتاب موشک به مراکز مهم تجمع سرکردگان داعش به وسیله سپاه قهرمان نمایان شدن اراده ملت کشور عزیزمان ایران و تصمیم جمعی سران نظام و سیلی سرسام آوری بود که کلیت نظام به گونه دشمن نواخت.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی در گفت وگو با ایسنا راجع به حمله موشکی سپاه به مواضع داعش با بیان این مطلب اظهار کرد: همانگونه که ریاست محترم جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران تصریح فرمودند این تصمیم در شورای عالی امنیت ملی اتخاذ شده است و ریاست محترم جمهوری اسلامی نیز در جایگاه رییس شورای عالی امنیت به نیروهای مسلح دستور یورش کوبنده را به مقر داعش صادر کرد و موررد تایید مقامات عالی نظام قرار گرفت.

روحانی دستور حمله به مقر داعش را صادر کرد / وزیر اطلاعات

وی ادامه داد: نقاط تجمع سرکردگان داعش به وسیله وزارت اطلاعات در اختیار یگان موشکی سپاه قرار داده شد و موشک های ظفرآفرین سپاه آنها را نشانه گرفتند، حسب اطلاعات متقن ما موشک ها با دقت به نشانه اصابت کرده و تعداد زیادی از عنصرهای جنایتکار داعش، چند تن از سرکردگان و فرماندهان آنها از جمله ابوعاصم لبیبی به هلاکت رسیدند.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: هماهنگی و هم افزایی نیروهای اطلاعاتی، امنیتی، نظامی و انتظامی کشور اقتدار جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را به رخ جهانیان کشید.

وزیر اطلاعات گفت: پرتاب موشک به مراکز مهم تجمع سرکردگان داعش به وسیله سپاه قهرمان نمایان شدن اراده ملت کشور عزیزمان ایران و تصمیم جمعی سران نظام و سیلی سرسام‌آو

علوی افزود: ضربه های مرگبار بر تروریست ها در جنوب شرق کشور در ارتفاعات قصرقند و این هماهنگی کمر دشمن را شکست. وزارت اطلاعات با اشراف اطلاعاتی خود محل استقرار تروریست های انصار الفرقان را شناسایی و در اختیار سپاه و ناجا قرار داد و با اقدام هماهنگ سپاه، ناجا و وزارت اطلاعات نیروهای کلیدی تروریست ها در جنوب شرق کشور از پای در آمدند و مولوی جلیل قنبرزهی که در راس گروه های تروریستی بود با چندینه تن از معاونین و دستیارانش به هلاکت رسیدند و مقادیر انبوهی از اسلحه، مهمات، بمب های آماده، کمربندهای انتحاری و حدود دو هزار کیلو مواد منفجره آنان به دست نیروهای ظفرمند جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران افتاد.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: به همه نیروهای دست اندرکار از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج، نیروهای انتظامی، وزارت کشور و وزارت اطلاعات خسته نباشید و دست مریزاد می گوییم و به جای خبر گفتاری با اقدام عملیاتی به دشمن های امنیت ملت کشور عزیزمان ایران خبر دادیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در صیانت از امنیت کشور هیچ ملاحظه و تعارفی ندارد و ضربه های کوبنده خود را بر تروریست ها در هر نقطه ای وارد می کند.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | اسلامی | اطلاعات | اطلاعات | تروریستی | تروریست ها | وزارت کشور | نیروهای مسلح | وزیر اطلاعات | انقلاب اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs