راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «مردم می‌خواهند تحویل سال بازیگران و صورت های معروف را ببینند»

تهیه کننده سریال «پایتخت» راجع به ی تاکید بر حضور بازیگران و صورت های معروف در برنامه های تحویل سال که چند سالی است در تلویزیون باب شده است و در مواردی هم به سا

«مردم می‌خواهند تحویل سال بازیگران و صورت های معروف را ببینند»

«مردم می خواهند تحویل سال بازیگران و صورت های معروف را ببینند»

عبارات مهم : سریال

تهیه کننده سریال «پایتخت» راجع به ی تاکید بر حضور بازیگران و صورت های معروف در برنامه های تحویل سال که چند سالی است در تلویزیون باب شده است و در مواردی هم به ساخت برنامه های تکراری منجر شده است هست، گفت: در هر بخشی باید شباهت ها را از بین برد و برنامه های جالب تر و متنوع تر ایجاد کرد.

الهام غفوری در گفت وگو با ایسنا، راجع به دعوت از سلبریتی ها در برنامه های تحویل سال تلویزیون در عین حال این توصیه را یادآور شد که «به هر حال مردم، بازیگران و صورت های معروف را دوست دارند و می خواهند آنها را در تحویل سال هم ببینند؛ بنابراین به نظرم خیلی ایراد ندارد که بازیگران و صورت های معروف در چنین مناسبت هایی در تلویزیون حضور پیدا کنند.»

این تهیه کننده در عین حال بر پرهیز از شباهت های برنامه های تلویزیونی اشاره کرد و گفت: شباهت ها را در هر جایی باید از بین برد و برنامه های جالب تر و متنوع تر ایجاد کرد؛ البته که حضور بازیگران و صورت های معروف هم عاملی است که باعث می شود مردم شبکه های تلویزیون را تماشا کنند.

او به اوضاع سریال «پایتخت ۵» که قرار است در ایام عید پخش شود، اشاره و اظهار کرد: سریال «پایتخت» آخرین مراحل فنی خود را پشت سر می گذارد. کارهای مونتاژ و صداگذاری آن کامل انجام شده است و جلوه های ویژه، تیتراژ و موسیقی آن در حال آماده شدن هست. در حقیقت منتظر این بخش ها هستیم که بخش های سنگین کار ماست لیکن یک قسمت کامل «پایتخت ۵» جلوه های خاص دارد و همچنین در قسمت های دیگر هم بخش های مربوط به جنگ را خواهیم داشت که وقت طولانی را به خود تخصیص داده شده است می دهد. تعداد قسمت های این سریال هنوز قطعی نشده و بین ۱۵ تا ۱۸ قسمت خواهد بود و بعد از عید هم ممکن است کار ادامه پیدا کند.

غفوری در آخر گفت: ادامه پیدا کردن و ساخته شدن سری تازه سریال «پایتخت» به نظر مردم بستگی دارد و تا زمانی که «پایتخت» را دوست داشته باشند، قطعا این اتفاق می افتد.

«مردم می‌خواهند تحویل سال بازیگران و صورت های معروف را ببینند»

واژه های کلیدی: سریال | برنامه | بازیگران | تلویزیون | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs