راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری طنزهای سخیف پرطرفدار شده‌اند ، نقش پلیس را در «بالن» ایفا کردم

رامتین خداپناهی می گوید که در فیلم سینمایی «بالن» به کارگردانی مسعود تکاور نقش یک پلیس آگاهی را ایفا کرده است.

طنزهای سخیف پرطرفدار شده‌اند ، نقش پلیس را در «بالن» ایفا کردم

نقش پلیس را در «بالن» ایفا کردم/ طنزهای سخیف پرطرفدار شده است اند

عبارات مهم : سریال

رامتین خداپناهی می گوید که در فیلم سینمایی «بالن» به کارگردانی مسعود تکاور نقش یک پلیس آگاهی را ایفا کرده است.

رامتین خداپناهی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با مهر راجع به بروزترین فعالیت های خود گفت: من پیش از این با مسعود تکاور در چند سریال همکاری داشتم و می دانم که او نسبت به ساخت چنین آثاری با چنین موضوعاتی آگاهی دارد و این حوزه را می شناسد به همین علت در فیلم سینمایی «بالن» به کارگردانی او حضور یافتم و نقش یک سرگرد پلیس آگاهی را ایفا کردم.

این بازیگر اعلام کرد: ۲۵ دقیقه از فیلم را تماشا کرده ام و به نظرم از ریتم خوبی برخوردار است ولی باید بعد از تدوین نهایی فیلم را دید و نظر داد.

وی با تاکید بر تنوع ژانرها و عنوان ها در سینما عنوان کرد: هر سوژه ای توانایی تبدیل شدن به فیلم را دارد به شرطی که از یک فیلمنامه نیرومند برخوردار باشد از همین رو فکر می کنم ضعف ما کمبود فیلمنامه با استانداردهای جهانی است البته بعضی فکر می کنند اگر تنها در یک ژانر خاص فیلم بسازند می توانند به فروش خوبی دست پیدا کنند که به نظرم این نگاه درست نیست.

خداپناهی اظهار کرد: این روزها فیلم هایی به نام کمدی ساخته می شود که اصلا هیچ ربطی به این ژانر ندارد بلکه زیاد هجو و سبک سری با طنزهای ارزان کلامی هست. البته با توجه به خلاهای روانی که در جامعه وجود دارد طبیعی است که مخاطب جذب چنین آثاری شود و متاسفانه این اتفاق در تئاتر هم در حال رخ دادن است.

این بازیگر ادامه داد: گویا هرچه آثارمان بدگوتر باشد تماشاچی اقبال بیشتری به آنها می کند از همین رو فکر می کنم باید ببینیم چطور می توانیم این پرسشها را حل کنیم.

خداپناهی در آخر راجع به فعالیت های دیگر خود گفت: بازی در سه سریال به من پیشنهاد شده است است ولی همچنان در حال مشورت هستیم.

طنزهای سخیف پرطرفدار شده‌اند ، نقش پلیس را در «بالن» ایفا کردم

واژه های کلیدی: سریال | بازیگر | فیلمنامه | پلیس آگاهی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs