راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «کوین اسپیسی» در نقش نویسنده معروف

«کوین اسپیسی» در فیلم زندگی «گور ویدال» ـ نویسنده برجسته آمریکایی ـ نقش مهم را ایفا می‌کند.

«کوین اسپیسی» در نقش نویسنده معروف

«کوین اسپیسی» در نقش نویسنده معروف

عبارات مهم : تئاتر

«کوین اسپیسی» در فیلم زندگی «گور ویدال» ـ نویسنده برجسته آمریکایی ـ نقش مهم را ایفا می کند.

«نتفلیکس» زندگی «گور ویدال» ـ رمان نویس، نمایشنامه نویس و فعال سیاسی آمریکایی ـ را به فیلم تبدیل می کند و در این پروژه، نقش مهم را به «کوین اسپیسی» بازیگر هالیوودی برنده اسکار سپرده است.

«کوین اسپیسی» در نقش نویسنده معروف

فیلمبرداری این فیلم که «گور» نام دارد، در رم ایتالیا شروع شده است و در مرحله بعد به شهر راولو که «ویدال» در آن ویلا داشت، انتقال یافته می شود. کارگردانی این اثر را «مایکل هافمن» ـ سازنده «ایستگاه آخر» ـ بر عهده دارد و تهیه کنندگی آن با «اندی پترسون» است که «دختری با گوشواره مروارید» را در کارنامه اش دارد.

«گور ویدال» از رمان نویسان و نمایشنامه نویسان معروف آمریکایی و فعال سیاسی بود که سال ۲۰۱۲ درگذشت. تاکنون چندین مستند راجع به زندگی او ساخته شده است که «گور ویدال: ایالات متحده فراموشی» ساخته «نیکلاس وراتال» کارگردان استرالیایی یکی از آن هاست. «گور» نخستین فیلم سینمایی خواهد بود که به «ویدال» پرداخته است.

«کوین اسپیسی» در فیلم زندگی «گور ویدال» ـ نویسنده برجسته آمریکایی ـ نقش مهم را ایفا می‌کند.

«کوین اسپیسی» برنده دو جایزه اسکار (برای فیلم های «مظنونین معمولی» و «زیبای آمریکایی») است و تاکنون ۱۰ بار نامزد «امی» شده است هست. او در کارنامه اش جوایز مهم دیگری همچون «گلدن گلوب»، «تونی» و «بفتا» را هم ثبت کرده است.

«اسپیسی» اخیرا اجرای مراسم اعطای جوایز تئاتر «تونی» را بر عهده داشت. او همچنین نشان شوالیه را که بالاترین نشان سلطنتی بریتانیا هست، به پاس خدماتش در تئاتر، هنر و فرهنگ بین الملل از شاهزاده «چارلز» دریافت کرده است.

«کوین اسپیسی» در نقش نویسنده معروف

این بازیگر ـ کارگردان در دهه ۱۹۹۰، جهت نخستین بار جایزه «تونی» را که معادل اسکار در تئاتر است جهت درخشش در نمایش «گمشده دریانکرز» دریافت کرد و فعالیت حرفه ای اش در سینما را با ایفای نقش کوتاهی در فیلم «Heartburn» در سال ۱۹۸۶ شروع کرده است.

او که به بازی در نقش های عجیب و غریب بیش از به عهده گرفتن نقش نخست علاقه دارد، همواره با احتیاط و وسواس، نقش هایش را گزینش می کند و همین قصه او را به یک بازیگر شاخص تبدیل کرده است.

«کوین اسپیسی» در فیلم زندگی «گور ویدال» ـ نویسنده برجسته آمریکایی ـ نقش مهم را ایفا می‌کند.

درخشش سینمایی «اسپیسی» با فیلم «هفت» ساخته «دیوید فینچر» در نقش یک قاتل زنجیره ای شروع شد و سپس بازی خیره کننده اش در فیلم «مظنونین همیشگی» ساخته «برایان سینگر»، او را به یک ستاره تمام عیار تبدیل کرد.

«اسپیسی» بازیگری است که در نقش های مثبت و منفی، صورت کاملا متفاوتی ارائه کرده و بازی زیرپوستی بسیار لطیفی را از خود به نمایش می گذارد. بازی او در فیلم «مظنونین همیشگی»، اسکار عالی ترین بازیگر نقش دوم را برایش به همراه آورد. او چهار سال بعد نیز جهت ایفای نقش «لستر برتهام» در فیلم «زیبای آمریکایی» ساخته «سام مندز»، دومین اسکار خود را به دست آورد.

«کوین اسپیسی» در نقش نویسنده معروف

سریال محبوب «خانه پوشالی» که سال ۲۰۱۵ جایزه عالی ترین بازیگر «گلدن گلوب» را جهت او به ارمغان آورد، همچنان در حال ساخت است.

صبا

واژه های کلیدی: تئاتر | جایزه | بازیگر | بازیگری | نویسنده | آمریکایی | برنده اسکار | کوین اسپیسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs