راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش‌ها دوگانه وینفرد شفر ، افشاگری مدیران استقلال از جدایی جباری

وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در حالی خود را حامی مجتبی جباری هافبک کنارگذاشته استقلال معرفی می‌کرد که در خفا نامه عدم نیاز او را به کلوب زده بود. 

واکنش‌ها دوگانه وینفرد شفر ، افشاگری مدیران استقلال از جدایی جباری

افشاگری مدیران استقلال از جدایی جباری/ واکنش‌ها دوگانه وینفرد شفر

عبارات مهم : جدایی

وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در حالی خود را حامی مجتبی جباری هافبک کنارگذاشته استقلال معرفی می کرد که در خفا نامه عدم نیاز او را به کلوب زده بود.

به گزارش مهر، مجتبی جباری در ابتدای فصل با سر و صدای زیادی استقلالی شد و در آخر نیم فصل نخست با سر و صدای زیادی از این تیم جدا شد. جباری از آن دست بازیکنانی بود که هر فعل و انفعال مرتبط با او در استقلال موافقان و مخالفان زیادی داشت. در ابتدای فصل خیلی ها استقلالی شدن او را درست نمی دانستند ولی جماعتی هم خواهان بازگشت او به این تیم بودند. زمانی که از حضور در تمرینات منع شد عده ای با این تصمیم مخالف و عده ای دیگر موافق بودند و آخر بعد از فسخ یک طرفه قرارداد او بسیاری از کارشناسان، پیشکسوتان و طرفداران تیم استقلال نسبت به این عنوان جبهه گیری کرده ولی در برابر این عده بودند افرادی که موافق جدایی او از این تیم بودند.

واکنش‌ها دوگانه وینفرد شفر ، افشاگری مدیران استقلال از جدایی جباری

بعد از جدایی رسمی جباری از استقلال اظهار نظرهای متعدد از سوی گروه های متفاوت شروع شد. با اظهار نظر خود جباری و انتشار تصویر شفر و دستیارانش در منزل اش، هجمه سنگینی ابتدا به مدیریت کلوب استقلال وارد شد و عده ای هم منصوریان را مقصر کنار گذاشته شدن جباری از این تیم دانستند.

شدت این هجمه به حدی بود که سیدرضا افتخاری مدیرعامل آبی پوشان ناچار به افشاگری شد و رسما و با صراحت اعلام کرد شفر شخصا و کتبا خواستار فسخ قرارداد جباری شده است هست. افتخاری این را گفت تا مسئولیت جدایی جباری که به سوی او متوجه کرده بودند را از روی دوش بردارد.

وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در حالی خود را حامی مجتبی جباری هافبک کنارگذاشته استقلال معرفی می‌کرد که در خفا نامه عدم نیاز او را به کلوب زده بود. 

حسن زمانی عضو هیات مدیره کلوب استقلال نیز در گفتگو با خبرنگار مهر ادعای مدیرعامل استقلال را تایید کرد تا مشخص شود اگر قرارداد جباری با استقلال فسخ شد، تنها و تنها بنا به خواسته وینفرد شفر بود. شفر هم با سکوت در قبال ادعای افتخاری و زمانی به نوعی بر صحت این ادعا صحه گذاشت.

شفر در حالی که خودش جباری را – نمی خواهد که البته این حق مسلم هر سرمربی است – ولی رفتاری متناقض با جباری رودر رو و پشت سر او انجام می دهد. او با درک محبوبیت این بازیکن کهنه کار در بین طرفداران تیم استقلال هوشمندانه در ملاء عام با جباری دیدار کرده و خود را حامی او معرفی می کند و در خفا نامه عدم نیاز او را به کلوب می زند.

مرد کهنه کار آلمانی از تجربه سال های زیاد مربیگری در چهار قاره دنیا نهایت استفاده را برد و هوشمندانه رفتاری دوگانه و متناقض را با جباری در پیش می گیرد تا هم او را کنار گذاشته و هم با این کارش نه تنها بر محبوبیت خود نزد طرفداران تیم استقلال خدشه وارد نکند. حتی از آن بالاتر با منحرف کردن اذهان عمومی از اصل این ماجرا بر محبوبیت خود بعنوان فردی که حامی جباری بود نزد طرفداران تیم استقلال اضافه کند.

واکنش‌ها دوگانه وینفرد شفر ، افشاگری مدیران استقلال از جدایی جباری

در واقع شفر رفتاری ضد و نقیض در قبال جباری ارائه داد و در حالی که خود عامل مهم کنار گذاشته شدن این بازیکن از استقلال بود، به نوعی واکنش‌ها کرد تا مسئولیت این اتفاق به سوی او متوجه نشود.

واژه های کلیدی: جدایی | استقلال | افشاگری | قرارداد | استقلال | طرفداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs