راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نان ما از لیگ در می‌آید/ با حال و روز خوشی به مصاف الهلال می‌رویم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس می‌گوید خوشحال است که برابر سپاهان اصفهان نباخته‌اند و با اوضاع بهتری آماده بازی با الهلال عربستان می‌شوند.

نان ما از لیگ در می‌آید/ با حال و روز خوشی به مصاف الهلال می‌رویم ، برانکو

برانکو: نان ما از لیگ در می آید/ با حال و روز خوشی به مصاف الهلال می رویم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس می گوید خوشحال است که برابر سپاهان اصفهان نباخته اند و با اوضاع بهتری آماده بازی با الهلال عربستان می شوند.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین پرسپولیس به خبرنگاران گفت : بازی خوبی با سپاهان داشتیم و این بازی زیاد از سطح انتظار و سطح آسیا بود. هواداران دو تیم نیز عالی تشویق کردند و بازی باز و هجومی را شاهد بودند. عالی ترین چیزهای فوتبال را دیروز دیدیم. دو بار جلو افتادیم و کنترل بازی را داشتیم ولی نتوانستیم ببریم. هنگامی که ۲ بر یک بودیم، طارمی چند وقت گلزنی داشت ولی از دست داد. مهم این است که نباختیم و با حال و روز خوشی به استقبال بازی با الهلال می رویم.

نان ما از لیگ در می‌آید/ با حال و روز خوشی به مصاف الهلال می‌رویم ، برانکو

او افزود: برابر سیاه جامگان و پیکان نباید امتیاز از دست می دادیم ولی جلوی سپاهان و تراکتورسازی در منزل حریف، چهار امتیاز گرفتیم. لیگ طولانی است و از این بازی ها باز هم وجود خواهد داشت. با این حال ما اوج هستیم ولی برنامه پرسپولیس فشرده هست. ما در لیگ بازی کردیم و باید به لیگ قهرمانان برویم و بعد از آن هم ملی پوشان به اردو خواهند رفت. ولی مهم نیست. نان ما از لیگ در می آید و اولویت ما قهرمانی هست. بازی های آسیا هم باعث خوش حالی و افتخار هست. هدفمان در این مسابقه های از روز اول قهرمانی بوده هست. پرسپولیس دیروز این را نشان داد. باید خوشبین باشیم.

برانکو تصریح کرد: دیروز بازی ما نشان داد که حق داریم خوشبین باشم. می دانم که انتظارات زیاد هست. خودمان بیش از همه فشار می آوریم. هیچ شکی ندارم که بازیکنان حداکثر توان را می گذارند. بازی با الهلال سطح بالایی از بازی است ولی انتظار دارم تمرکزمان اوج باشد تا موقعیت هایی را که به دست می آوریم به گل تبدیل کنیم.

سرمربی پرسپولیس می‌گوید خوشحال است که برابر سپاهان اصفهان نباخته‌اند و با اوضاع بهتری آماده بازی با الهلال عربستان می‌شوند.

وی در باره این که مشکلی با بازیکنانش در اردوی تیم ملی دارد یا خیر گفت: حضور آنها در تیم ملی قطعا تاثیراتی خواهد داشت لیکن بدون پنج، شش بازیکن باید تمرین کنیم. به هر حال در نبود آنها نمی توانیم از این وقت استراحت به خوبی بهره ببریم ولی ما در این باره منفی فکر نمی کنیم ونمی خواهیم برنامه تیم ملی به هم بخورد.

وی در پاسخ به سوالی در مورد این که آیا از کلوب درخواست نکرده با تعامل با فدارسیون، ملی پوشان را در اختیار داشته باشد، گفت: نه لیکن نمی خواهم من و بازیکنان و پرسپولیس متهم شویم که برنامه های تیم ملی را به هم زده ایم.

برانکو راجع به علمکرد خط دفاعی تیمش گفت: در بازی با سیاه جامگان، حریف تنها یک وقت داشت و از موقعیتی که آن چنان هم ۱۰۰ درصدی نبود به گل رسید. در بازی با پیکان، آنها حتی شانس نیم بند هم نداشتند و از روی ضربه ایستگاهی به ما گل زدند. در بازی با الاهلی آنها نیز یک شانس داشتند و به گل رسیدند و سپاهان هم دو گل به ما زد که یکی از گل ها از ضربه ایستگاهی به ثمر رسید. فقط قرار نیست چهار بازیکن خط دفاعی بازی انجام دهند. همه باید دفاع کنند ولی گل بر اساس اشتباه یک نفر به دست می آید. علی رغم آن که ما بازی هجومی انجام می دهیم ولی دفاع پایه مهم یک تیم است.

نان ما از لیگ در می‌آید/ با حال و روز خوشی به مصاف الهلال می‌رویم ، برانکو

وی راجع به این که بعضی مهاجمانش وقت گل زنی از دست می دهند گفت: هواداران حق دارند ناراحت باشند آیا که ما شانس های گل زنی را از دست می دهیم. بضاعتی که داریم همین هست. من هم دوست دارم همه موقعیت ها را به گل تبدیل کنیم ولی امکانش نیست.

واژه های کلیدی: برانکو | سپاهان | برنامه | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs