راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لوئیس سوارس از ۲۲۳ دقیقه حضور در بازی های دوستانه و ۹۰ دقیقه در دیدارهای رسمی تنها یک گل در این تابستان جهت بارسلونا به ثمر رساند

سوارس کجاست؟

سوارس کجاست؟

عبارات مهم : اروگوئه

مهاجم بارسلونا در بازی های اخیر تیمش ناامید کننده ظاهر شده است است.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لوئیس سوارس از ۲۲۳ دقیقه حضور در بازی های دوستانه و ۹۰ دقیقه در دیدارهای رسمی تنها یک گل در این تابستان جهت بارسلونا به ثمر رساند. این آمار ضعیفی جهت مهاجم بارسلونا است که دو بازی را تنها در یک هفته در نوکمپ انجام داد. سوارس در تور بارسلونا در آمریکا نتوانست گلزنی کند. با این شرایط در جام خوان گامپر به میدان رفت و در دیدار برابر چاپه کوئنسه که شبیه یک بازی دوستانه نبود توانست گلزنی کند.

سوارس کجاست؟

تاکنون سوارس در سه فصل حضورش در بارسلونا چنین آمار ضعیفی را بر جای نگذاشته بود. این شرایط در ال کلاسیکوی رفت برابر مادرید ادامه پیدا کرد. مهاجم اروگوئه ای در ابتدای بازی ضربه دقیقی به توپ نزد. در جریان بازی نیز نتوانست در ضربات نهایی خوب عمل کند. او تنها توانست داور را فریب دهد و با تمارض یک پنالتی به نفع تیمش بگیرد. توصیه عجیب این دیدار، اعتراض های سوارس به هم تیمی هایش در جریان بازی بود.

سوارس پیش از شروع پیش فصل، آمار فوق العاده ای در بارسلونا به ثبت رسانده بود. او تا سال ۲۰۲۱ قراردادش را با بارسلونا تمدید کرد. ۱۲۱ گل در ۱۴۷ بازی به ثمر رساند و ۷۰ پاس گل داد. مهاجم اروگوئه ای توانست در فصل ۱۶-۲۰۱۵ کفش طلای اروپا را کسب کند. در این روزها سخت است که مسی و سوارس را بدون حضور نیمار دید. خداحافظی هر دو بازیکن با مهاجم برزیلی از طریق اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … و همچنین تصویر العمل هایی سرخیو بوسکتس و جرارد پیکه در روزهای اخیر، جایگاه نیمار را نشان داد. سوارس هنوز نمی داند که آیا مهاجم برزیلی بارسلونا را ترک کرده است ولی کلوب کاتالانی بیش از هر موقع دیگر به مهاجم اروگوئه ای نیاز دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لوئیس سوارس از ۲۲۳ دقیقه حضور در بازی های دوستانه و ۹۰ دقیقه در دیدارهای رسمی تنها یک گل در این تابستان جهت بارسلونا به ثمر رساند

واژه های کلیدی: اروگوئه | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs