راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

تصاویر + کودن ترین پرنده دنیا

به گزارش گروه تحریریه سایت، در این دنیا پهناور بسیاری از موجودات وجود دارند که قشنگی بی نهایتی به آن بخشیده اند و با رنگ های خود قشنگی را به چشمان همه هد..

ادامه مطلب

صبرمان در برابر کره شمالی به سرآمده است

نماینده آمریکا در شرکت ملل اعلام کرد: امروز در شورای امنیت می خواهیم راجع به گزینه های باقیمانده علیه کره شمالی بحث کنیم؛ امیدوارم که روسیه و چین ما..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

سارقان طلا فروشی های پایتخت کشور عزیزمان ایران دستگیر شدند

دو سارق مسلح که در پایتخت کشور عزیزمان ایران از دو مغازه طلا فروشی دزدی کرده بودند، به وسیله پلیس دستگیر شدند. سارقان طلا فروشی های پایتخت کش..

ادامه مطلب

یکی دو سفیر زن خواهیم داشت/ از ذهنم پاکش کردم ، موازی‌کاری نمی‌کنیم، ظریف

یک روز بعد از برگزاری جلسه رای اعتماد نمایندگان مجلس به وزیران پیشنهادی کابینه دوازدهم به تالار آئینه در ساختمان سی تیر رفتیم تا مهمان دیپلماتی باشیم که روز ی..

ادامه مطلب

سه کشته و زخمی در درگیری مسلحانه بامداد امروز در ماهشهر

فرمانده انتظامی ماهشهر از کشته و زخمی شدن سه شهروند ماهشهری در درگیری مسلحانه بامداد امروز خبر داد . سه کشته و زخمی در درگیری مسلحانه بامداد ا..

ادامه مطلب

سوارس کجاست؟

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لوئیس سوارس از ۲۲۳ دقیقه حضور در بازی های دوستانه و ۹۰ دقیقه در دیدارهای رسمی تنها یک گل در این تابستان جهت بارسلونا به ..

ادامه مطلب

کامیابی‌نیا در دیدار با سیاه جامگان غایب است

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام برانکو ایوانکوویچ نام کمال کامیابی نیا فردا (چهارشنبه) در لیست ۱۸ نفره تیم فوتبال پرسپولیس جهت بازی برابر سیاه جامگان مشهد ..

ادامه مطلب

۸۰ تا ۹۰ درصد از وزرای پیشنهادی از مجلس رأی می‌گیرند/ دو وزیر در معرض خطر هستند ، پزشکیان/ تاجگردون

نایب رییس مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در حاشیه صحن علنی امروز مجلس راجع به اوضاع وزرای پیشنهادی اظهارنظر کردند. ..

ادامه مطلب

آدم‌کُشی جهت 1.5 میلیون تومان

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری مردی که جهت طلب 1.5 میلیون تومانی اقدام به قتل مردی افغان کرده بود، خبر داد..

ادامه مطلب