راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

چهار دارویی که باید در اربعین همراه داشته باشید

بر اساس گزارشات با توجه به آلودگی هوای شهر کاظمین و سامرا و بازگشت زائران ایرانی از شهر سامرا به کاظمین تعداد قابل توجهی از بیماران مراجعه کننده به در..

ادامه مطلب

ادعای مانع تراشی کشور عزیزمان ایران جهت صلح در یمن مضحک است / حل پرسشها در گرو

سخنگوی وزارت امور خارجه ادعای وزیر خارجه عربستان سعودی مبنی بر مانع تراشی کشور عزیزمان ایران جهت صلح در یمن را مضحک و بی اساس دانست و گفت: حل پرسشها این کشور ..

ادامه مطلب

تصویرهای ، رژه اسکلت‌ها در خیابان‌های مکزیک

صدها زن مکزیکی در مراسم رژه هر سال در مکزیکوسیتی خود را به شکل کاترینا (شخصیت اسکلتی مونث و محبوب در فرهنگ مکزیک) در آوردند. در این مراسم زنان و دختران..

ادامه مطلب

بارزانی با واگذاری اختیاراتش موافقت کرده است / یک منبع کرد

یک منبع کرد امروز (چهارشنبه) مدعی شد، مسعود بارزانی با انتقال اختیاراتش به دو قوه مقننه و مجریه در کردستان عراق موافقت کرده است. یک منبع کرد: بارز..

ادامه مطلب

شرح حضور اکبر عبدی در تلویزیون به عنوان مجری- بازیگر

شبکه نسیم در حال تدارک برنامه‌ای به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی است که اکبر عبدی به عنوان مجری-بازیگر در آن حضور خواهد داشت. شرح حضور اکبر عبدی در تل..

ادامه مطلب

آمریکا انتخابات اخیر ونزوئلا را غیر مشروع خواند

به گزارش ایسنا، به نقل از دویچه وله، در حالی که انتظار می رفت حزب اپوزیسیون ونزوئلا پیروز انتخابات منطقه ای اخیر در این کشور باشد حزب حاکم به یک پیروز..

ادامه مطلب

طنزهای سخیف پرطرفدار شده‌اند ، نقش پلیس را در «بالن» ایفا کردم

رامتین خداپناهی می گوید که در فیلم سینمایی «بالن» به کارگردانی مسعود تکاور نقش یک پلیس آگاهی را ایفا کرده است. نقش پلیس را در «بالن» ایفا..

ادامه مطلب