راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

هزینه حج واجب اعلام شد

رییس شرکت حج و زیارت با اعلام وقت قطعی پروازهای حج که از ۲۶ تیرماه سال ۹۷ خواهد بود، گفت:‌ پایین‌ترین و بالاترین قیمت سفر حج به ترتیب، ۱۲ میلیون و ۱۰۰..

ادامه مطلب

، علی کریمی&quot، به گلایه‌های &quot، علی دایی&quot، تصویر العمل جالب &quot

علی کریمی گفته بود دایی هیچ وقت حتی در این دعواهای اخیر پشتش در نیامده و حالا با این شرایط آنها قبل از بازی رودرروی‌شان با هم دست می‌دهند؟  ..

ادامه مطلب

کانون زلزله کلاته‌ خیج ، زمین لرزه ۴.۳ریشتری شاهرود را لرزاند

معاون استاندار سمنان و فرماندار شاهرود از وقوع زلزله ۴.۳ ریشتری در کلاته‌ خیج از توابع این شهرستان خبر داد و گفت: این اتفاق خسارتی در بر نداشته است. ..

ادامه مطلب

لحظه درگذشت سیدامامی در فیلم دیده نمی‌شود / مازنی

یک عضو فراکسیون امید مجلس با تشریح جلسه فراکسیون محیط زیست با مسئولان اطلاعات سپاه درمورد پرونده بازداشت فعالان محیط زیست و درگذشت یک استاد دانشگاه ای..

ادامه مطلب

فغانی دیدار نمایندگان کره و چین را سوت می‌زند

بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم داوری کشور عزیزمان ایران دیدار دو تیم سوون سامسونگ کره جنوبی با شانگهای شهنوا چین را قضاوت می‌کنند.  ..

ادامه مطلب

کارت دعوت شهرداری به خارجی‌ها جهت ورود به پرونده طلای کثیف

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه پرونده زباله سوز و تولید برق بسته نیست، اظهار امیدواری کرد که در سال ۹۷ اتفاق خوبی در این زمینه رخ دهد.  ..

ادامه مطلب

برای قیمت طلا چه اتفاقی افتاد؟

طلا هفته گذشته دومین کم کردن هفتگی خود را پشت سر گذاشت که بزرگ‌ترین کم کردن در حدود دو ماه اخیر خود بود و بسیاری از سرمایه‌گذاران را مبهوت این ساخت که..

ادامه مطلب

اتلتیکو مادرید در زمین مالاگا ۳ امتیاز گرفت

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در هفته بیست و سوم رقابتهای لالیگا در زمین مالاگا پیروز شد. اتلتیکو مادرید در زمین مالاگا ۳ امتیاز گرفت عبا..

ادامه مطلب