راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

۴۰۰ نفر کشته شدند ، اخبار ضد و نقیض از آخر درگیری‌های غزنی در جنوب شرق افغانستان

در حالی که بعضی منابع خبری اعلام کردند طالبان و دولت افغانستان مدعی کنترل کامل ولایت غزنی در جنوب شرق این کشور هستند، مقامات محلی از کشته و زخمی شدن دستک..

ادامه مطلب

حمله به خودروی حامل سفیر آمریکا در بنگلادش

بر اساس گزارشات خودروی حامل سفیر آمریکا در بنگلادش از سوی افرادی ناشناس نشانه حمله قرار گرفت. حمله به خودروی حامل سفیر آمریکا در بنگلادش ..

ادامه مطلب

به حضور نظامی در افغانستان ادامه می‌دهیم / ژنرال آمریکایی

فرمانده نیروهای آمریکایی و ناتو در اروپا در نشست بروکسل اعلام کرد، تا زمانی که شرایط مورد نظر ما در افغانستان مهیا نشود ما به حضور نظامی در این کشور ادام..

ادامه مطلب

توئیت‌های ترامپ راجع به توافق دو کره

در پی توافق تاریخی رهبران کره جهت خلع سلاح هسته‌ای کامل، رئیس‌جمهوری آمریکا در پیام‌هایی توئیتری نوشت: اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است. توئیت های ترامپ را..

ادامه مطلب

به دنبال امضای توافق صلح با آمریکا است ، شدیدا&quot، رهبر کره شمالی &quot

یک منبع عالی رتبه در دفتر ریاست‌جمهوری کره‌جنوبی اعلام کرد، کیم جونگ اون شدیدا میل به دارد یک توافق صلح با آمریکا امضا کند و روابط دیپلماتیک میان دو کشو..

ادامه مطلب

دریافت رشوه از شرکت جاسوسی این کشور / اتهام تازه در پرونده رئیس‌جمهور برکنارشده کره جنوبی

رئیس جمهور برکنار شده است کره جنوبی متهم به دریافت ماهیانه ده‌ها هزار دلار رشوه از شرکت جاسوسی کشورش شده است است که گفته می‌شود این مبالغ جهت مصارف شخ..

ادامه مطلب

دوستان تازه در خاورمیانه؟ , اسرائیل و عربستان

“اسرائیل و عربستان تحت‌الشعاع تلقی مشترکشان از ترساندن کشور عزیزمان ایران فصل جدیدی در روابط دیپلماتیک شروع کرده‌اند. این اتفاق می‌تواند منجر ب..

ادامه مطلب

دامنه «اصلاحات» محمد بن سلمان به نیروهای مسلح عربستان رسید

خبرگزاری بلومبرگ به نقل از منابع آگاه گزارش داده که روند اصلاحات محمد بن سلمان، به ارتش و نیروهای مسلح این کشور کشیده شده است و تا کنون ۱۴ مسئول ارشد..

ادامه مطلب

عملیات نظامی علیه داعش رو به آخر هست، باید جهت روند سیاسی آماده شد / پوتین

رئیس‌جمهور روسیه بعد از دیدار با همتای آمریکایی‌اش تاکید کرد عملیات نظامی علیه داعش رو به آخر است و اکنون باید از مناطق کم کردن تنش در سوریه حمایت کرد تا ر..

ادامه مطلب

بارزانی با واگذاری اختیاراتش موافقت کرده است / یک منبع کرد

یک منبع کرد امروز (چهارشنبه) مدعی شد، مسعود بارزانی با انتقال اختیاراتش به دو قوه مقننه و مجریه در کردستان عراق موافقت کرده است. یک منبع کرد: بارز..

ادامه مطلب