راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

دریافت رشوه از شرکت جاسوسی این کشور / اتهام تازه در پرونده رئیس‌جمهور برکنارشده کره جنوبی

رئیس جمهور برکنار شده است کره جنوبی متهم به دریافت ماهیانه ده‌ها هزار دلار رشوه از شرکت جاسوسی کشورش شده است است که گفته می‌شود این مبالغ جهت مصارف شخ..

ادامه مطلب

دوستان تازه در خاورمیانه؟ , اسرائیل و عربستان

“اسرائیل و عربستان تحت‌الشعاع تلقی مشترکشان از ترساندن کشور عزیزمان ایران فصل جدیدی در روابط دیپلماتیک شروع کرده‌اند. این اتفاق می‌تواند منجر ب..

ادامه مطلب

دامنه «اصلاحات» محمد بن سلمان به نیروهای مسلح عربستان رسید

خبرگزاری بلومبرگ به نقل از منابع آگاه گزارش داده که روند اصلاحات محمد بن سلمان، به ارتش و نیروهای مسلح این کشور کشیده شده است و تا کنون ۱۴ مسئول ارشد..

ادامه مطلب

عملیات نظامی علیه داعش رو به آخر هست، باید جهت روند سیاسی آماده شد / پوتین

رئیس‌جمهور روسیه بعد از دیدار با همتای آمریکایی‌اش تاکید کرد عملیات نظامی علیه داعش رو به آخر است و اکنون باید از مناطق کم کردن تنش در سوریه حمایت کرد تا ر..

ادامه مطلب

بارزانی با واگذاری اختیاراتش موافقت کرده است / یک منبع کرد

یک منبع کرد امروز (چهارشنبه) مدعی شد، مسعود بارزانی با انتقال اختیاراتش به دو قوه مقننه و مجریه در کردستان عراق موافقت کرده است. یک منبع کرد: بارز..

ادامه مطلب

آمریکا انتخابات اخیر ونزوئلا را غیر مشروع خواند

به گزارش ایسنا، به نقل از دویچه وله، در حالی که انتظار می رفت حزب اپوزیسیون ونزوئلا پیروز انتخابات منطقه ای اخیر در این کشور باشد حزب حاکم به یک پیروز..

ادامه مطلب

تصویر | تصویر العمل ترامپ به حمله تروریستی لندن

دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا منشتر شدن پستی در صفحه توئیتری خود به حمله تروریستی متروی لندن تصویر العمل نشان داد. تصویر | تصویر العمل تر..

ادامه مطلب

صبرمان در برابر کره شمالی به سرآمده است

نماینده آمریکا در شرکت ملل اعلام کرد: امروز در شورای امنیت می خواهیم راجع به گزینه های باقیمانده علیه کره شمالی بحث کنیم؛ امیدوارم که روسیه و چین ما..

ادامه مطلب

داعش از طریق یک فروشگاه اینترنتی جهت همدستانش در آمریکا پول فرستاده است

اف‌بی‌آی می‌گوید داعش با استفاده از یک فروشگاه اینترنتی جهت همدستان خود در آمریکا پول می‌فرستاده است. داعش از طریق یک فروشگاه اینترنتی جهت ه..

ادامه مطلب

افزایش تحریم های اتحادیه اروپا عیله کره شمالی

با شدت گرفتن لفاظی ها بین واشنگتن و پیونگ‌یانگ ، اتحادیه اروپا روز پنجشنبه تحریم ها علیه کره شمالی را زیاد کردن داد. افزایش تحریم های اتحادیه..

ادامه مطلب