راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

استاد دانشگاه آزاد با چاقو به قتل رسید

به گزارش تسنیم، ساعت 23:30 شب گذشته مأموران کلانتری 141 شهرک گلستان در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد شصت و یک ساله ای در طبقه اول یک ساختما..

ادامه مطلب

تصاویر + قاتل دختر مخترع بخشیده شد

پسر جوانی که در جریان دزدی خودروی پژو 206 دختر مخترع، او را به قتل رسانده بود بعد از شش سال بخشیده شد.  قاتل دختر مخترع بخشیده شد +تصاو..

ادامه مطلب

کانون زلزله کلاته‌ خیج ، زمین لرزه ۴.۳ریشتری شاهرود را لرزاند

معاون استاندار سمنان و فرماندار شاهرود از وقوع زلزله ۴.۳ ریشتری در کلاته‌ خیج از توابع این شهرستان خبر داد و گفت: این اتفاق خسارتی در بر نداشته است. ..

ادامه مطلب

جاسازی شگفت‌انگیز 1.5 تن مواد مخدر در قلتک‌های راه‌سازی اصفهان

به کشف نزدیک به یک و نیم تن مواد مخدر گفت: سه نفر از اعضای این باند دستگیر شدند و شیوه تازه و شگفت‌انگیزی از جاسازی در قلتک‌های راه‌سازی کشف شد. ..

ادامه مطلب

سارقان طلا فروشی های پایتخت کشور عزیزمان ایران دستگیر شدند

دو سارق مسلح که در پایتخت کشور عزیزمان ایران از دو مغازه طلا فروشی دزدی کرده بودند، به وسیله پلیس دستگیر شدند. سارقان طلا فروشی های پایتخت کش..

ادامه مطلب

سه کشته و زخمی در درگیری مسلحانه بامداد امروز در ماهشهر

فرمانده انتظامی ماهشهر از کشته و زخمی شدن سه شهروند ماهشهری در درگیری مسلحانه بامداد امروز خبر داد . سه کشته و زخمی در درگیری مسلحانه بامداد ا..

ادامه مطلب

آدم‌کُشی جهت 1.5 میلیون تومان

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری مردی که جهت طلب 1.5 میلیون تومانی اقدام به قتل مردی افغان کرده بود، خبر داد..

ادامه مطلب