راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

مبارزه جدیدی در زندگی‌ام شروع شده/ امیدوارم نماینده خوبی جهت کشور عزیزمان ایران باشم ، جهانبخش

بازیکن تیم ملی کشور عزیزمان ایران در نخستین تصویر العمل به انتقال به برایتون از مبارزه‌ای تازه در زندگی خود گفت. جهانبخش: مبارزه جدیدی در زندگی ام شروع ..

ادامه مطلب

خیلی پرسشها واقعیت ندارد ، برهم زدن آرامش کمکی به استقلال نمی‌کند

عضو هیات مدیره استقلال با تاکید بر اینکه همه باید کمک کنند تا این کلوب با آرامش امورش را دنبال کند گفت: خیلی از پرسشها و مباحثی که اطراف تیم مطرح می‌شود ..

ادامه مطلب

به افزایش کشور عزیزمان ایران به دور بعد خیلی امیدوارم/ امیدوارم استقلال یا پرس

وزیر ورزش و جوانان گفت: با وجود اینکه در گروه دشواری قرار گرفته‌ایم ولی به افزایش کشور عزیزمان ایران به دور بعدی مسابقه های خیلی امیدوارم.  ..

ادامه مطلب

فتح پنجمین لیگ قهرمانان اتفاقی فوق‌العاده خواهد بود / رونالدو

مهاجم رئال مادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را جهت پنجمین بار اتفاقی فوق العاده می داند. رونالدو: فتح پنجمین لیگ قهرمانان اتفاقی فوق العا..

ادامه مطلب

استقلال بدون نماینده, پرسپولیس با چهار گزینه ، اعلام فهرست تیم امید ایران

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، لیست تیم ملی امید که از سوی کادر فنی تیم ملی اعلام شده است ، به شرح زیر است: اعلام فهرست..

ادامه مطلب

شکست پرسپولیس برابرالجزیره

دیدار تیمهای فوتبال پرسپولیس و الجزیره که شامگاه دوشنبه و درچارچوب مسابقه های دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ابوظبی برگزار شد با بر..

ادامه مطلب

، علی کریمی&quot، به گلایه‌های &quot، علی دایی&quot، تصویر العمل جالب &quot

علی کریمی گفته بود دایی هیچ وقت حتی در این دعواهای اخیر پشتش در نیامده و حالا با این شرایط آنها قبل از بازی رودرروی‌شان با هم دست می‌دهند؟  ..

ادامه مطلب

فغانی دیدار نمایندگان کره و چین را سوت می‌زند

بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم داوری کشور عزیزمان ایران دیدار دو تیم سوون سامسونگ کره جنوبی با شانگهای شهنوا چین را قضاوت می‌کنند.  ..

ادامه مطلب

اتلتیکو مادرید در زمین مالاگا ۳ امتیاز گرفت

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در هفته بیست و سوم رقابتهای لالیگا در زمین مالاگا پیروز شد. اتلتیکو مادرید در زمین مالاگا ۳ امتیاز گرفت عبا..

ادامه مطلب

واکنش‌ها دوگانه وینفرد شفر ، افشاگری مدیران استقلال از جدایی جباری

وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در حالی خود را حامی مجتبی جباری هافبک کنارگذاشته استقلال معرفی می‌کرد که در خفا نامه عدم نیاز او را به کلوب زده بود.&nb..

ادامه مطلب