راهنمایی کردن سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب

راهنمایی کردن: سیاسی امکانات انتخابات اصلاح طلب اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

فغانی دیدار نمایندگان کره و چین را سوت می‌زند

بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم داوری کشور عزیزمان ایران دیدار دو تیم سوون سامسونگ کره جنوبی با شانگهای شهنوا چین را قضاوت می‌کنند.  ..

ادامه مطلب

اتلتیکو مادرید در زمین مالاگا ۳ امتیاز گرفت

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در هفته بیست و سوم رقابتهای لالیگا در زمین مالاگا پیروز شد. اتلتیکو مادرید در زمین مالاگا ۳ امتیاز گرفت عبا..

ادامه مطلب

واکنش‌ها دوگانه وینفرد شفر ، افشاگری مدیران استقلال از جدایی جباری

وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در حالی خود را حامی مجتبی جباری هافبک کنارگذاشته استقلال معرفی می‌کرد که در خفا نامه عدم نیاز او را به کلوب زده بود.&nb..

ادامه مطلب

پیروزی خفیف رئال مادرید برابر آلاوس

رئال مادرید به مشکل توانست آلاوس قعرنشین را ۲ بر یک شکست دهد و سه امتیاز بازی را کسب کند. پیروزی خفیف رئال مادرید برابر آلاوس عبارات مه..

ادامه مطلب

نان ما از لیگ در می‌آید/ با حال و روز خوشی به مصاف الهلال می‌رویم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس می‌گوید خوشحال است که برابر سپاهان اصفهان نباخته‌اند و با اوضاع بهتری آماده بازی با الهلال عربستان می‌شوند. برانکو: نان م..

ادامه مطلب

سوارس کجاست؟

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لوئیس سوارس از ۲۲۳ دقیقه حضور در بازی های دوستانه و ۹۰ دقیقه در دیدارهای رسمی تنها یک گل در این تابستان جهت بارسلونا به ..

ادامه مطلب

کامیابی‌نیا در دیدار با سیاه جامگان غایب است

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام برانکو ایوانکوویچ نام کمال کامیابی نیا فردا (چهارشنبه) در لیست ۱۸ نفره تیم فوتبال پرسپولیس جهت بازی برابر سیاه جامگان مشهد ..

ادامه مطلب